Люстрація

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

ЛюстраціяЛюстрація. Найбільш поширене слово як в політикумі, так і серед людей які цим цікавляться. По суті а що це таке? Навіщо вона? Та чи змінить  люстрація  систему влад? Саме про це я попробую написати використовуючи розробки нашого руху.

 Люстрація  (від лат. lustratio — очищення через жертвопринесення) — заборона діячам високого рангу, які скомпрометували себе, впродовж певного часу або пожиттєво працювати на державній службі.

Тобто це фактично усунення бандитів які грабують власний народ від влади.

Навіщо  люстрація . Для мене  люстрація  - це перший крок до зміни системи влади. Від тоталітарної антинародної – якою вона зараз є, до дійсно народної, в якій людина буде відігравати головну роль.

Деякі з тих хто читає назве мене романтиком і ненормальним. Ті хто при владі ніколи не підуть на зміну системі.
На це можна відповісти, що така думка помилкова і тому наш рух розробив ряд ідей, які в загальному мали би допомогти за допомогою  люстрації  змінити систему.

І я попробую їх перерахувати, щоб  люстрація  стала чинником зміни системи, можна впровадити:

1. Народний список до виборів в ради різних рівнів.  Полягає він у тому що кожен населений пункт має висунути свого кандидата в депутати. Потім з цих кандидатів шляхом жеребу обирають пропорційну по областях кількість кандидатів. Коли у нас є прізвища кандидатів, таким самим жеребом розміщуються кандидати. Після виборів також жеребом обираються помічники депутата. Таким чином депутат прикріплений до певного населеного пункту. Помічник також. Якщо громаді не подобаються дії депутата чи помічника, вони його більшістю голосів на віче відкликають і замінюють іншим. Якщо люди тебе відкликали то ти більше в політиці не з’явишся. Від іншого населеного пункту ти не можеш іти кандидатом. З тих людей які були обрані населеними пунктами але не стали депутатами та помічниками, обирається список в обласну та району ради.

2. Кожен має відповідати за свої дії. Якщо чиновнику були виділенні кошти з бюджету. Але кошти десь пропали і робота не була зроблена, то такий чиновник звільняється з роботи. І щоб не здавалося що він легко відбувся від цього, він має повернути всі виділенні кошти з власного карману. І більше не має мати права обіймати керівні посади.

3. Справжній керівник. Керівник в відомстві якого розгулюю корупція іде з посади. І більше керівних посад не займає до кінця свого життя.
Кожен чиновник, та посадовець чи депутат повинен зрозуміти: буде красти заплатить, не буде слухати людей – відкличуть, піде на пенсію. Не буде порядку – пенсія. Лише тоді вони згадають за людей. З повагою Анатолій Іскра, Рух Нова Еліта

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить