Україна здобула аж 11 медалей на Олімпіаді 2016

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Здобутки українців на Олімпіаді 2016Учора та сьогодні багато російських і (що давно вже не дивно) українських новинних майданчиків замайоріли черговим "всьопропало".


Великі й малі сайти та цілі поважні газети тиснули в себе заголовки типу "Україна на Олімпіаді 2016 встановила антирекорд по медалях". Хтось із здлорадством, а хтось із мазохіським задоволенням талдичить: лише 11 медалів... Ганьба…


Так от, панове, писати треба навпаки: АЖ 11 медалів! ВИДАТНЕ ДОСЯГНЕННЯ країни, яку вже 2,5 роки намагаються розвалити зовнішні та внутрішні вороги; яка воює і на ту війну викидає ЩОДЕННО до 7 мільйонів доларів.


Україна втратила величезну частину тренувальних баз. Чого лише вартий басейн "Юність" в Луганську, де тренувалися українські олімпійці. Єдиний в Україні (і один з двох в колишньому СРСР) басейн, де вода не хлорувалася, а оброблялася іонами срібла.
А Обласний центр олімпійської підготовки спортсменів “Олімп-спорт”(Луганськ) де тренувалися фехтувальники, пятиборці, пловці?
А знаменитий легкоатлетичний манеж "Динамо" (Луганськ)?
А борцівський зал "Динамо" (Луганськ)?
А в Донецьку - база вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки - одна з основних тренувальних баз українсьтких боксерів (і жодної медалі з боксу на іграх - совпадєніє?)
А Регіональний спортивний комплекс “Олімпійський”?
А стрілецький стенд “Артеміда”?
А Регіональний спортивний комплекс “Олімпійський”?
А палац спорту "Динамо?


А про Крим забули? Так я нагадаю - разом з Кримом рашисти "віджали" у нас:
- Олімпійський навчально-спортивний центр “Спартак”,
м. Алушта де тренувалися борці, боксери, гімнасти, фехтувальники, волейболісти та ін;
- Навчально-спортивна база “Динамо”,
м. Феодосія - тут тренування проходили дзюдоїсти та важкоатлети (жодної медалі);
- Навчально-спортивна база “Авангард”, м. Ялта - легка атлетика.
Ну і на закуску - Яхт-клуб “Юг”, м. Севастополь, одна з основних українських баз вітрильного спорту.


Ну і ще одне... Як би вам так висловити своє ставлення, аби не образилися...
Ви не забули, як цькували українських олімпійців, повівшись на збацану у надрах московської пропаганди інтерв`ю-фальшивку? Пригадуєте чи вже міцно призабули?
І якщо гадаєте, що ваші тоті волання й звинувачення не вплинули на мікроклімат у збірній, а відтак і на спортивні досягнення, то ви, панове - дурні подвійні. Ви самі знаєте свої імена. Результати вашої бурхливої діяльності важко пероцінити.


Отож, ті, хто починають нити про "провал"... Ви не праві. Почитайте оце і замість аби лити сльози, викажіть великий респект нашим олімпіцям і згадайте що:
- Уперше в історії українська жіноча команда із синхронного плавання завоювала право виступу на олімпіаді й одразу реально боролася за медалі - видатне досягнення.
- Уперше в історії українська бадмінтоністка Марія Улітіна вийшла з групи й боролася в 1/8 фінала - видатне досягнення.


Ну і, аби не займати увагу читачів, дозвольте відзнчити тих спортсменів, хто у надскладних умовах завоював для нас дорогоцінні медалі:
Сергій Куліш (кульва стрільба) - срібло; Ольга Харлан (фехтування) - бронза; Олег Верняєв (спортивна гімнастика, особисте багатоборство) - срібло; Олег Верняєв (спортивна гімнастика, паралельні бруси) - золото; жіноча збірна (фехтування на шаблях) - срібло; Жан Беленюк (греко-римська боротьба) - срібло; Богдан Бондаренко (стрибки у висоту) - бронза; Юрій Чебан (веслування на каное) - золото; Дмитро Янчук і Тарас Міщук (веслування, каное-двійка) - бронза; Ганна Різатдінова (художня гімнастика) - бронза; Павло Тимощенко (сучасне пятиборство) - срібло.


Також велика подяка від себе особисто і від друзів тим спортсменам і тренерам, которі з якихось причин не здобули медалів, але чесно і наполегливо боролися. Адже Олімпіада - це не лише медалі.


Це зовсім не медалі...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить